Informace o virtuální adopci

Virtuální adopce, neboli ADOPCE NA DÁLKU je skvělým způsobem, jak mít "kousek svého pejska", i když si z nejrůznějších důvodů nemůžete dovolit mít doma vlastního. 

Virtuálně adoptovat lze pejsky v záložce "Virtuální adopce", u některých je šance na adopci reálnou skutečně nízká (kvůli jejich špatnému psychyckému a/nebo fyzickému stavu), někteří pejsci mají naopak šanci vyšší, ale i tak je potřeba po dobu jejich pobytu u nás pokrýt potřeby na jejich výživu a zdravotní péči. V případě jejich skutečné adopce vás vyrozumíme, abyste zrušili platební příkaz, případně se domluvíme na virtuální adopci jiného pejska. 

 

JAK TO FUNGUJE ?

Pokud máte možnost a chcete se podílet na podpoře pejsků formou jejich virtuální adopce, je to možné založením trvalého příkazu z Vašeho účtu na účet  2400239001/2010 a do zprávy pro příjemce uvést "virtuální adopce/VA - jméno pejska". 

  • u každého pejska uvádíme doporučenou částku na podporu, která se odvíjí od velikosti pejska, nákladů na jeho krmení, případně jeho další speciální potřeby (klobní výživa, léky apod). Jedná se o část celkových nákladů na pejska, která by nám ovšem s péčí velmi pomohla. Samozřejmě si uvědomujeme, že podporu můžete poskytovat pouze v rámci svých možností, proto můžete přispívat i částku nižší, než je částka doporučená, stačí se domluvit. Pokud naopak máte možnost přispívat částku vyšší než doporučenou, horní limit samozřejmě stanoven není
  • podmínkou virtuální adopce je minimálně 6-měsíční přispívání na vybraného pejska (platí, pokud bude pejsek po dobu 6 měsíců v útulku, v opačném případě je možno trvalý příkaz ukončit po oznámení o jeho odchodu, případně si vybrat jiného pejska), maximální délka není omezena
  • každý viruální páníček nebo panička od nás dostane "CERTIFIKÁT VIRTUÁLNÍ ADOPCE" v PDF formátu se jménem, fotkou a popisem pejska.
  • virtuálního páníčka či paničku můžeme jmenovitě zvěřejnit u fotky pejska, pokud si bude přát 
  • pokud budete chtít "svého" pejska podporovat také svou přítomností, můžete ho přijít navštívit, abyste se sami přesvědčili, že je o něho v rámci možností co možná nejlépe postaráno a měli také radost z osobního kontaktu s pejskem (někteří naši psi jsou v dočasných péčích u dobrovolníků doma, je tedy třeba se vždy předem domluvit na návštěvě)

Pomůžete některému z pejsků virtuální adopcí ? 

 

Aktuality, výzvy, zprávy

18.10.2020 11:45
Z důvodu pandemické situace máme dočasně do 31.12.2020  pro veřejnost zavřeno... děkujeme za pochopení...(ohledně psů prosíme volejte a případné dárky jako krmivo,deky aj. prosíme nám nechte u branky)... MOMENTÁLNĚ ANI NEPŘIJÍMÁME NOVÉ DOBROVOLNÍKY NA VENČENÍ...MOC DĚKUJEME
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontakt

Azyl opuštěných zvířat v Libni Jeřábová 1
190 00 Praha 9 - Libeň
běžný účet: 2400239001/2010
transparentní účet: 2201347667/2010

ÚT, ČT, SO, NE - 9-17 hod
PO, ST, PÁ - ZAVŘENO

OHLEDNĚ PSŮ VŽDY VOLAT !
__________
Spolek a sídlo
(pro dopisy a fakturaci):
NADĚJE PRO ZVÍŘATA, z.s. Plickova 880/19 149 00 Praha 4 IČ: 22751475
Telefon:
604 324 581

utulek.liben@seznam.cz